ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

Збори 04.10.2017

 Збори Ріпкинського земляцтва

4 жовтня відбулися чергові щоквартальні збори Ріпкинського відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» в м.Києві. Було присутні 11 членів земляцтва, в т.ч. Литвин О., Федяй В., Мурашко Н., Доля М., Граб С., Петраньов М., Брагинець М., Чернишов А., Асадчев О., Харченко Б. та ін.
На засіданні обговорювалися питання про роботу Ріпкинського відділення в 2-3 кварталі 2017 року та завдання щодо подальшої діяльності на виконання рішень Ради Чернігівського земляцтва від в контексті розвитку співпраці з районною державною адміністрацією. Порядок денний зібрання передбачав розгляд наступних питань: 1. Про проведену роботу Ріпкинським відділенням Товариства в 2-3 кварталах 2017 р. (Доповідач: Литвин О.), 2. Про підготовку до щорічних зборів і оформлення стенду Ріпкинського відділення та наповнення контентом фільму (Доповідач: Литвин О.), 3. Про сайт Ріпкинського відділення у Фейсбуці (Доповідач: Пінчук В.), 4. Презентація книг Асадчего О. «Книга пам’яті селища Радуль Ріпкинського району Чернігівської області» та «Семейный архив рода Асадчевых», 5. Поздоровлення ювілярів (Доповідачі: Федяй В., Литвин О.).
За активною участю членів Ріпкинського земляцтва в 2-3 кварталі 2017 р. були проведені наступні заходи.
Переданы внески в сумі 800 грн. в офіс Чернігівського земляцтва.
Гуртова Алла 26 квітня 2017 року відвідала Любецький Центр одиноких громадян. Директору Стрельцовій О. М. вручила 1500 грн на придбання тюлевих занавісок для центру.
2 червня 2017 р. у приміщенні районної бібліотеки за підтримки адміністрації району, відбулась урочиста презентація книги нашого земляка, члена Ріпкинського осередку Чернігівського земляцтва у м. Київі, професора Зубка М. І. "Моя Суличівка". Від земляків були присутні Литвин О. та Федяй В.
19 серпня у Любечі відбувся IХ Відкритий фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь». Свято організовано з нагоди 920-річчя Любецького з’їзу князів, 200-річчя Спасо-Преображенської церкви та 26-ї річниці незалежності України. Починаючи з перших фестивалей, ріпкинське відділення завжди брало участь в цих заходах. Так і цього разу, від ріпкинського відділення в урочистостях взяли участь заступник екрвіника відділення Гуртова А., Граб С., Пінчук В., Мурашко Н., Кураш О., Доля М. та Булаш О. Транспорт для поїздки був люб’язно наданий нашою землячкою Гуртовою А.
Заходи з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Ріпкинщини, дня селища Ріпки та Дня партизанської слави, що відбулися у суботу, 23 вересня в центі Ріпок, відвідали земляки з Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва в м. Києві: керівник відділення Литвин О., Федяй В., Доля М., Мурашко Н., Волохін М. та взяли участь святкуванні. Земляки мали зустріч з директором Ріпкинської гімназії Корж Н.М., яка розповіла про створення в гімназії музею А. П. Грищенка, нашого земляка, члена Ріпкинського відділення Чернігівського Земляцтва, великого мовознавця, ученого, учителя.
У суботу, 30 вересня 2017 р., напередодні дня працівника освіти у приміщенні колишньої школи села Суличівка відбувся педагогічний форум "Зустріч поколінь", присвячений професійному святу. Ініціатори заходу - член Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва в м. Києві, професор, академік Академії наук вищої освіти України, уродженець села Суличівка Зубок Микола Іванович, випускники та вчителі Суличівської школи.
Асадчий О. презентував землякам дві книги: «Книга пам’яті селища Радуль Ріпкинського району Чернігівської області», яка присвячена землякам-героям, які загинули у горнилі Другої світової війни та локальних військових конфліктах XX ст. та «Семейный архив рода Асадчевых», які підготував до друку самостійно в результаті копіткої роботи в архівах Чернігова, Києва та Санкт -Петербурга.
Граб С. розповів про свято в Любечі та про роботу по допомозі в поповненні експозиції музею "Древній Любеч".
Земляки взяли участь в святкуванні дів сіл те селищ району.
Всі заходи висвітлювалися в пресі земляцтва та інтернеті.
Після цього земляки поздоровили своїх ювілярів: Долю М. та Брагинця М. з 70-річним ювілеєм і ще тривалий час спілкувалися, ділилися спогадами й планами на майбутнє в дружньому колі відділення. 

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У