ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

17.06.2015 - З Б О Р И

 Ріпкинське відділення обговорює свою роботу

17 червня  2015 р.в Міжнародному виставкому центрі, що на Броварському проспекті м.Києва, відбулися чергові щоквартальні збори Ріпкинського відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» в м.Києві. Вихідці з Ріпкинщини, що зараз мешкають у столиці України, бізнесмени, науковці, митці, громадські діячі та просто небайдужі до рідного краю люди доклали багато зусиль, аби їхня зустріч, незважаючи на непрості часи, пройшла на хорошому рівні.

На зібранні були присутні 15 земляків, а саме: Доля М.П., Литвин О.В., Мурашко Н.П. Марущенко Д.М., Петраньов Г.Й., Буленок М.Т., Федяй В.О.,  Пінчук В. А.,  Сафонова П. С., Чернишов А.І., Авраменко М.Г., Журавкова Ю. та ін.

Порядок денний зборів містив такі питання: Про виконання плану роботи Ріпкинського відділення  Чернігівського земляцтва в 2 кварталі 2015 р. (Доповідав керівник відділення Литвин О.В.), Про  покращання внутрішньої роботи  відділення (Доповідав заступник керівника Федяй В.О.), Про залучення молодих членів до відділення (Доповідав Литвин О.В.), Інформація Журавкової Ю. про свої творчі здобутки та поточні питання.

Перед початком засідання Литвин О. привітав від імені всіх земляків Чернишова А.І. з 70- річчям та вручив йому подяку  Товариства «Чернігівське земляцтво».  Чернишов А.І. активний член земляцтва,  бере активну участь у всіх заходах Ріпкинського відділення. За активною участю Чернишова А. проводяться зустрічі з активом Ріпкинського району з виїздом на малу батьківщину,  В Києві гуртує навколо себе вихідців з рідного селища.

Литвин О. коротко інформував про доброчинні справи, зроблених земляками. Це і суботник по благоустрою музею в Пирогово (брали  участь Мурашко Н., Пінчук В.).  Марущенко. Д. взяла шефство над творчою обдарованою молоддю з Ріпкинщини. Конкретна особа  - музичний режисер Журавкова Юля, яка тільки що повернулась з  Красноярського Міжнародного вокального конкурсу імені Петра Словцова, що завершився 23 травня, де отримала грамоту. А з 17 по 30 травня в театрі  «Геликон-опера» (Москва) брала участь в Другому міжнародному конкурсі молодих оперних режисерів «Нано-опера». На свій концерт в Київській філармонії в 11 травня 2015 р. Журавкова Ю. запрошувала наших земляків.

Земляки передали Товариству «Чернігівське земляцтво» 1000 грн.  членських внесків.

Була організована допомога землякам з Любеча (Гуртова А. опікується спортивними змаганнями та допомагає фінансово Любецькому музею через Федорченко,  Граб С. регулярно поповнює експрозицію Любецького музею).

В школу Нових Яриловичів була передана література, надана офісом  Товариства «Чернігівське земляцтво».

Проводиться регулярне поповнення  Інтернет - сайту Ріпкинського відділення. Регулярно інформація про роботу та заходи відділення розміщуються на сайті rzm.org.ua.

Гострим є питання про поїздки в район на конкретні заходи, бо  треба транспорт організувати. Це доволі складно, треба шукати спосоррів. Плануються в Ріпкинському районі наступні заходи: Свято Антонія Печерського липні в Любечі, Свято Словянської культури в серпні в Любечі, Свято  Купали на Голубих озерах.

Про  покращення внутрішньої роботи  відділення висловив свою небайдужу думку Федяй В.

Залучення молодих членів до відділення  - це актуальна та важлива задача всьго земляцтва. Це виявлення і підтримка молоді, які цікавляться малою батьківщиною, залучення інтелектуально й творчо обдарованої  молоді до роботи в відділенні, формування активної громадянської позиції їх.

І в цьому сенсі добрим почином є залученя до лав відділення молодої творчої особистості Журавкової Ю. У своєму виступі Юля щиро подякувала землякам і особливо Марущенко Д. за підтримку її творчих проектів, що дала змогу  взяти участь в двох престижних міжнародних конкурсах та отмати там відзнаки.

В підсумку земляки визначели пріоритетні напрямки діяльності відділення. Найперше слід налагодити більш плідні зв’язки  із Ріпкинщиною на рівні адміністративних, громадських організацій та просто людей. Не менш важливим є популяризація нашого краю, як туристично-рекреаційного.

Після цього земляки, що проживають у Києві ще тривалий час спілкувалися, ділилися спогадами й планами на майбутнє в дружньому колі відділення.

Керівник відділення Литвин О.В

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У