ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

07.10.2015 - З Б О Р И

 Осіннє зібрання Ріпкинського відділення

7 жовтня 2015 р. в Міжнародному виставкому центрі, що на Броварському проспекті м.Києва, відбулися чергові щоквартальні збори Ріпкинського відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» в м.Києві. Вихідці з Ріпкинщини, що зараз мешкають у столиці України, бізнесмени, науковці, митці, громадські діячі та просто небайдужі до рідного краю люди доклали багато зусиль, аби їхня зустріч, незважаючи на непрості часи, пройшла на хорошому рівні.

На зібранні було присутньо близько 10 земляків, деякі з земляків ще завершували свої відпуски, деякі завершували свої справи на малій батьківщині . Порядок денний зборів містив такі питання: Про виконання плану роботи Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва в 3 кварталі 2015 р. (Доповідав керівник відділення Литвин О.В.), Про заходи щодо покращання роботи відділення і роботи з членами відділення(Доповідав заступник керівника Федяй В.О.), Про підготовку до 20 –річчя Чернігівського земляцтва та підписку газети «Отчий поріг» (Доповідав Литвин О.В.), Поздоровлення ювіляра.

Перед початком засідання Литвин О. привітав від імені всіх земляків Усика В.І. з 75- річчям та вручив йому подяку Товариства «Чернігівське земляцтво». Граб С. вручив Усику В.І. відзнаку Ріпкинського відділення – хрест Антонія Печерського. Усик В.І. активний член земляцтва, бере активну участь у всіх заходах Ріпкинського відділення. Він народився 15.09.1940 р. в с. Трудове Ріпкинського району. Був начальником постачання Київського палацу спорту. Працює вчителем , викладає предмет «Захист Вітчизни». Військовий пенсінер, полковник .

Литвин О. коротко інформував про доброчинні справи, зроблених земляками. Це і лист Народному депутату України по виборчому округу №206 Атрошенку В.А. з проханням мешканців Радуля забезпечити відкриття розрахункового рахунку селищної ради з відповідним цільовим призначенням та винайти коштів для фінансування виконання будівельно-дорожніх робіт відповідно до зазначеної проектно-кошторисної документації.

Завдяки зверненю земляків та мешканців с.Нові Яриловичі до Народного депутата Атрошенка В.А. було виконано ремонт асфальтового покриття по вул. Перемоги біля дому пенсіонера Гончара Г.І.

Марущенко. Д. продовжує шефство над творчою обдарованою молоддю з Ріпкинщини – майбутнім музичним режисером Журавковою Ю.

Граб С. регулярно поповнює експрозицію Любецького музею, близько 30 примірників книг в бібліотеку Любеча. Виготовлено три банери формату А1 та А2 на плівці з фотографією Любеча зі супутника (карти Google) та передані в ЗОШ Любеча, в сільраду та

для історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» через заст. директора Федорченко А.А.

Для музейного комплексу на 70 – річчя його заступник директора Федорченко А.А. Грабом С. передано фотокопію картини художника П. Андрусіва "Зїзд князів у Любечі", фото картини з Череповецького музею художника Галкіна Іллі Савича: " Любеч". 1894 р. та «Весна в маєтку Милорадовичів». Граб С. збирає портрети князів Милорадовичів і планує фотокопії з них надати до музею.

Проводиться регулярне поповнення Інтернет - сайту Ріпкинського відділення. Регулярно інформація про роботу та заходи відділення розміщуються на сайті rzm.org.ua.

Після цього земляки, що проживають у Києві ще тривалий час спілкувалися, ділилися спогадами й планами на майбутнє в дружньому колі відділення.

Керівник відділення Литвин О.В. 

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У