ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

Ч Л Е Н И - О С Е Р Е Д К У

Асадчев Олександр Іванович 

Народився 3 травня 1958 року в смт. Радуль, Ріпкинського р-ну. За час трудової діяльності обіймав різні посади: майстра, головного інженера підприємства, першого заступника – головного інженера Управління житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації, начальника управління, заступника директора департаменту в центральних органах виконавчої влади України – Держжитлокомунгоспі, Мінбуді, Мінжитлокомунгоспі, Мінрегіоні. Автор-укладач «Книги Пам’яті" селища Радуль Ріпкинського району Чернігівської області».



Брагинець Олександр Федотович

Народився 24 січня 1947 р. в с.Мутичів. З відзнакою закінчив Даницьку восьмирічну школу, а в 1964 році з золотою медаллю - 11 класів Ріпкинської середньої школи.

Навчався в Київському державному педагогічному інституті іноземних мов на факультеті німецької мови, після закінчення отримав диплом вчителя німецької та англійської мов. .

Після закінчення інституту працював в школі вчителем німецької та англійської мов, потім пройшов строкову військову службу.

В подальшому пов'язав свою долю з роботою в органах державної безпеки Радянського Союзу.В даний час викладає німецьку мову на факультеті міжнародної економіки і менеджменту Київського національного економічного університету. Має наукові публікації Співавтор навчального посібника "Лексико-граматичний тренінг" для студентів економічних та філологічних спеціальностей.

 

Булаш Олександр Васильович

Народився 13 квітня 1951р. в селищі Любеч, Ріпкинського району, Чернігівської області. В 1958 році пішов у перший клас Любецької середньої школи, де вчився по 1968 рік

З 1971 року по 1976 рік навчався на денному відділенні КПІ за фахом "Технологія і устаткування зварювального виробництва". Працює на посаді головного інженера і керівника атестаційного центру. В 2002 р.  присвоєне звання лауреата премії Академії будівництва України ім. Академіка М.С. Буднікова.

 

Буленок Анатолій Павлович

кандидат економічних наук

Народився 10 грудня 1932 р.. в с. Углова Рудня Ріпкинського району Чернігівської області.

В 1947 році закінчив з відзнакою Семаківську семирічну школу, в 1950 р. -Любецьку середню школу.

В 1955 році закінчив економічний факультет Київського Державного університету ім.. Тараса Шевченка по спеціальності "Економіст сільського господарства". В даний час працюю на посаді доцента кафедри. За час роботи було нагороджено 5-ма урядовими нагородами та багатьма почесними грамотами.


Горицький Віктор Михайлович

Народився в 1956 р., в  с.м.т. Добрянка. 

Доктор технічних наук, професор, полковник запасу.

Голова Національного агентства з акредитації України - http://naau.org.ua/

Професор Національного Технічного Університету України "Київський політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського".

Керівник наукової школи у сфері кібербезпеки. Під науковим керівництвом захищено 9 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Автор більше 100 наукових праць, винаходів та патентів.

Лауреат міжнародної премії “Best Manager of the Year”, International Corporation of Social Partnership, Europe Business Assembly, Oxford, UK 2007.

В попередні роки (1992 -2009) був:
- заступником Голови Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації;
- керівником "Українського інституту по проектуванню засобів  і споруд зв’язку» Діпрозв'язок;
- директором Первинної мережі ВАТ “Укртелеком”; 
- Начальником факультету спецзв'язку та захисту інформації Київського військового інституту управління та зв'язку.

 

Леонід ГОРЛАЧ (КОВАЛЕНКО Леонід Никифорович)

Народився 4 квітня 1941 р. в  Ріпках. В 1958 р. всту­пив до Ніжинського педінституту ім. М.Гоголя на філологічний фа­культет з музикою і співами. Закінчив навчання в 1963 році.  Нині - головний редак­тор газети столичного Чернігівського земляцтва "Отчий поріг".

Член Національної Спілки письменників України. ої PCP.
Автор понад сорока книг поезії, прози, літературознавства, публіцистики, художньої документалістики. Лауреат Республіканської премії ім. М.Островського, премії Фундації доктора М.Дем’яніва, Міжнародної премії їм. Г.Сковороди, Всеукраїнської премії ім. І.Нечуя-Левицького. Нагороджений медаллю "За трудову доблесть", Почесною Грамотою Президії Верховної Ради Грузинськ

Граб Сергій Олександрович

Народився 25.04.1959 р. в м. Києві (батьки народилися та проживали в смт. Любеч Ріпкинського району). Трудовий шлях розпочав лаборантом Київського конструкторського бюро ім. Д.З.Мануїльського. Закінчив Київське вище військове інженерне училище зв'язку, за фахом - радіоінженер. З 1984 року проходив військову службу у військах урядового зв'язку КДБ, Службі безпеки України. Нині - заступник начальника відділу, підполковник.

Член Національної спілки журналістів України. Автор понад 70 публікацій, переважно публіцистики та історичної тематики.

 

Грищенко Геннадій Опанасович

Народився 13 лютого 1949 р. у с. Мутичів Ріпкинського району Чернігівської області.

У 1966 році з золотою медаллю закінчив одинадцять класів Ріпкинської середньої школи. У 1966-1971 роках навчався на фізико-математичному факультеті Київського державного педагогічного інституту імені О.М. Горького за спеціальністю «фізика і електротехніка». .

Г.О. Грищенко кандидат фізико-математичних (1976 p.), професор кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії (2002 p.).
Г.О. Грищенко нагороджений знаком «Відмінник народної освіти УРСР» (1986 р.). Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2003 p.), знаком «Відмінник освіти України» (2001 p.). Почес­ною Грамотою Кабінету Міністрів України (2000 p.), заслужений працівник освіти України (2004р.), Почесний член Українського товариства мисливців і рибалок

 

Гуртова Алла Володимирівна

заступник голови Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва

Народилася 31 грудня 1952р. в селі Кезі, закінчила Любечську середню школу, Київське медичне училище та Київський державний університет ім.. Т.Г.Шевченка.

Працювала в Київській обласній лікарні старшою медсестрою, секретарем комсомольської організації, заступником головного бухгалтера Київського обкому профспілок медпрацівників.  В органах виконавчої влади працює з 1985 р.: обіймала посади завідуючого організаційним та

загальним відділами Радянського райвиконкому та райдержадміністрації міста Києва. В даний час працює начальником відділку документального забезпечення Голосіївської районної державної адміністрації у м. Києві.

Нагороджена подякою Кабінету міністрів України та почесною грамотою Профспілок держустанов України

Доля Михайло Петрович

Народився 21 серпня 1947 року в селі Новояриловичі Ріпкинського району Чернігівської області в сім’ї колгоспників.

З вересня 1970 р. студент стаціонарного навчання Київського інститут народного господарства ім.. Д.С. Коротченко (факультет "Планування сільського господарства").

 З29.11.1988 р. - старший контролер-ревізор МФ УРСР по Рокитнянському району Київської області.

З 2 лютого 1997 року - в Управлінні сільського господарства та продовольства на посаді начальника планово-бухгалтерського відділу Рокитнянського району.

З вересня 2002 року працівник ПП "Месата" смт. Рокитне. 5 серпня 2004 року призначений на посаду заступника начальника відділу контрольно-ревізійного управління м. Київ, де пропрацював до липня 2007 року.

З серпня 2007 року заслужений пенсіонер

 

Зубок Микола Іванович

Зубок Микола Іванович народився 01.01.1949 р. в с. Суличівка. За­кінчив Суличівську восьмирічну (1964 р.) та Ріпкинську середню (1966 р.) школи. У 1967 році закінчив Миколаївське ПТУ № 35 Львівської області. В 1972 р. з відзнакою закінчив Ташкентське вище загальновійсь­кове командне училище ім. Фрунзе. Проходив військову службу на офіцерсь­ких посадах в частинах та органах воєнної розвідки на території Німеччини. У 1981 р. з відзнакою закінчив розвідувальний факультет Військової академії ім. М.В. Фрунзе, а в 1984 р. - ад'юнктуру цієї ж академії. З 1984 р.

по 1992 р. працював старшим викладачем, заступником начальника кафедри, начальни­ком кафедри розвідки Київського вищого загального військового командного училища ім. М.В. Фрунзе. В 1992 - 1993 рр. - начальник кафедри бойового забезпечення Київського вищого танкового інженерного училища, а в 1993 -1994 рр. - начальник розвідувального факультету Київського інституту Су­хопутних військ. З 1994 р. по 1995 р. професор кафедри Військово-дипломатичного інституту Академії Міністерства оброни України.

З 1995 р. по 1999 р. - проректор Інституту банкірів. З 1999 р. - началь­ник управління безпеки одного із вітчизняних банків, одночасно професор кафедри банківської справи Київського національного економічного універ­ситету та професор кафедри правознавства Київського національного торго­вельно-економічного університету.

В даний час Микола Іванович професор кафедри банківської cправи Київського національного економічного університету та професор кафедри правознавства Київського національного торгове­льно-економічного університету.

 

Камсюк Валентин Васильович

Народився 22 лютого 1945 року в c. Скіток, Рипкінського району Чернігівської області в сім’ї лісника. У 1952 році був прийнятий до школи, яку закінчив у 1962 році. У тому ж 1962 році вступив до Київського технікуму радіоелектроніки, який закінчив у 1965 році.

З 1978 по 1979 роки працював виконробом в закордонному відрядженні в республіці Нігерія.

Після повернення з відрядження був прийнятий до Київського управління «Легхарчозбут» на посаду головного інженера - заступника начальника управління, де працював до 1988 року

З 1 січня 2007 року перейшов працювати головним інженером TOB «Горизонт Ю Ей».

 

Кирик Марія Михайлівна

Народилася 1 липня 1948 р. в с. Коробки Ріпкинського р-ну, Чернігівської обл.

В даний час на пенсії.

 

Коваль Микола Васильович

Народився 1 травня 1948 року у селі Комарівка, Любецького району, Чернігівської області в сім'ї - колгоспника, українець.З 1957 року навчався в школі. По п'ятий клас в Комарівський початковій школі, а потім у Неданчицькій загальноосвітній середній школі, яку закінчив у 1966 році.

В цьому ж році поступів, а в 1967 закінчив професійно-технічне училище № 17 м. Києва.

З вересня 2005 року теперішній час працюю професором кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Національного університету державної податкової служби України.

 

Коноваленко-Железнякова Тамара Михайлівна

Народилася в Любецькій лікарні Ріпкинського району Чернігівської області. Проживала в с. Коробки, закінчила Малинівську школу. В 1970 році приїхала до Києва. Працювала крановщицею і газорізником на заводі "Більшовик". Пропрацювавши 30 років в одному із заводських цехів, пішла на пенсію

 

Литвин Олександр Валеріанович

Народився 28 березня 1956 р.  в с. Нові Яриловичі Ріпкинського району в родині сільських вчителів.  В 1973 р. з золотою медаллю закінчив Новояриловицьку середню школу і поступив на 1 курс механічного факультету Чернігівського філіалу КПІ і в 1978 р. з відзнакою його закінчив кафедру верстатів, отримавши кваліфікацію інженер-механік.Зараз працює доцентом на кафедрі конструювання верстатів та машин Національного технічного університета “КПІ”. Викладаю ряд дисциплін технічного спрямування для майбутніх інженерів – механіків в галузі машинобудування. Має ряд наукових праць, в т.ч близько 100 наукових статей в технічних виданнях, 10 винаходів, в т.ч. 2 патенти, 5 методичних видань

 

Марущенко Діна Максимівна

Президент компанії "Соляріс". Член Асоціації українських ювелірів.

Народилася 11 вересня 1943 року в с. Нові Яриловичі в дружній сім'ї. Закінчила Гомельський державний університет "Поліський", за фахом - хімік-аналітик.

Протягом 1972-1984 рр. працювала контролером-ревізором Київської інспекції пробірного нагляду Міністерства фінансів  СРСР, начальником ювелірного цеху Київського заводу «Ремточмеханіка».

Потім працювала на Київському ВО "Ювелірпром". У 1991 р. Д.М. Марущенко створила МП "Соляріс", яке нині є провідним підприємством переробної галузі нашої дер­жави. І хоча становлення було нелегким, Діна Максимівна довела своєю працею, що є природженим керівником і орга­нізатором.

Нагороджена орденом Миколи Чудотворця III ст., міжнародною нагородою "Золотий Меркурій" за особистий вклад у розвиток економіки України та інтеграцію, нагородою Чернігівської обласної державної адміністрації "Джерела добра", медалями, грамотами.

 

Мурашко (Клепач) Надія Павлівна

Народилася в с. Нові Яриловичи Після закінчення середньої школи приїхала до Києва, де в той час жили і працювали рідні брат і сестра і рідний дядько з сім’єю.

Закінчила текстильний технікум, працювала у ВІК, займалася громадською роботою, була секретарем комсомольської організації, займалася спортом. І так 30 років на одному підприємстві, звідки і пішла на заслужений відпочинок.

 

Надточей Анатолій Васильович

Народився 08.08.1934м у місті Любеч. Після закінчення Любечской середньої школи в 1953м надійшов у Київський технікум харчових і продовольчих товарів УРСР.

Працював механіком Городнянского райпищекомбината, потім 3 роки служив у рядах ВДВ (повітряно-десантного войська).

1964м закінчив КТИПП (Київський технологічний інститут харчової промисловості).

Працював на підприємстві, у Київським спиртотресте,  Укрглавспирте, Минпищепроме УРСР. З 1978 по 2000 працював у профспілках.В даний час пенсіонер.

 

Насон Михайло Іванович

Народився 26 жовтня 1951 року в селі Нові Яриловичі Ріпкинского району Чернігівської області.

У 1958 році надійшов у Новояриловицьку середню школу. Після закінчення 8 класів у 1966 році надійшов учитися в Київський геологорозвідувальний технікум.

У вересні 1970 року був зарахований студентом Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченко. Після закінчення в 1975 році працював у проектному інституті УКРНИИИНЖПРОЕКТ.

В даний час працює в проектному інституті Укрсельэнергопроект на посаді заступника директора по маркетингу.


Петраньов Геннадій Йосипович

Народився 7 квітня 1937р. у смт. Ріпки (райцентр) Чернігівської обл. В 1948р. продовжував навчання в середній школі смт. Добрянка (колишній райцентр), яку закінчив у 1954р.  Вищу освіту здобув у 1959р. після закінчення Житомирського сільськогосподарського інституту (фах – вчений агроном).

Без відриву від виробництва закінчив аспірантуру Московської сільськогосподарської академії ім.. Тимірязєва, в 1972р. захистив кандидатську дисертацію.

В 1977р. був переведений на роботу до Ради Міністрів України (тепер Кабінет Міністрів), де на посадах референта, старшого спеціаліста тощо працював до квітня 1997 року. . З 2001р. до цього часу – старший науковий співробітник апарату Української академії аграрних наук, науковий редактор бюлетеня завершених наукових розробок «Аграрна наука - виробництву».

Пінчук Володимир Анатолійович

Народився 7 січня 1975 .р. в смт. Замглай. За фахом інженер-механік (технологія машинобудування). Закінчив Чернігівський технологічний інститут. В 1999 р. Друга освіта - економіст-менеджер (менеджмент організацій), яку набув у фінансово-економічному інституті перепідготовки при Чернігівському технологічному інституті.

Приватний підпиємець www.pva.in.ua
м. Київ.

 

Полянов Микола Іванович,

Народився 20 серпня 1945 р. в смт. Радуль, Любецького району Чурнігівської області, в сім’ї робітників.

В 1962 р. закінчив Радульську середню школу. З 1964 по 1967рр. служив в лавах Радянської армії. З 1967 по 1995 рр. служив в органах внутрішніх справ на різних посадах, майор міліції у відставці. Освіта вища, юридична.

 З 1995 р. по даний час приватний підприємець, помічник народного депутата України, на громадських засадах працюю директором секції медицини та фармації при Верховній Раді України.

Одружений, маю доньку.

 

Сафонова Поліна Степанівна

Народилась 8 січня 1946 р. в с. Кезі Ріпкинського району. По закінченні ЛФУ працювала фармацевтом у м. Чернігові, після одруження переїхала до Києва і стала працювати в гомеопатичній аптеці №12.

Основний напрямок роботи – гомеопатія, фітотерапія. Життєве кредо – реалізувати свої духовні та розумові здібності, завжди бути корисним людям і суспільству.

 

Усик Валентин Іванович

Народився 15 вересня 1940 р. в с Трудове, Ріпкинського району Чернігівської області.

Навчався в Трудівській початковій, Тамарівській семирічній і в Ріпкинській середній школі, яку закінчив у 1957 році.В 1961 році був призваний до лав Радянської Армії, де в 1962 році вступив, а в 1965 році закінчив, Вольське військове училище.

По закінченні училища проходив службу в Київському та Забайкальському

військових округах на різних посадах.

Після закінчення Ленінградської військової академії тилу і транспорту працював заступником начальника військової кафедри Київського інституту легкої промисловості. В 1985 році М.О. СРСР присвоєно військове звання «полковник».

Звільнений з лав Радянської Армії за вислугу років. в 1991 р.

 

Циркунов Леонтій Павлович доктор

медицинских наук професор.

Народився 20 червня 1926 року в містечку Любеч Репкинского району Чернігівської області, у родині священика.

Після успішного закінчення Київського медичного  був спрямований на роботу лікарем у Східно-Казахстанську область, де Леонтій Павлович проробив три роки дерматологом.

Потім була клінічна ординатура на кафедрі дерматології Київського медичного інституту протягом  двох років. Удосконалювання своїх медичних знань представилися йому в Київському науково-дослідному інституті гігієни праці і профзахворювань, де можна було здійснити на ділі німецьке прислів'я "Робота робить життя солодкої"

У 1964 р. Л.П. Циркунов захистив кандидатську дисертацію на тему: "Матеріали по вивченню алергійних захворювань шкіри від впливу эпоксидных смол у робочих промислових підприємств", а в 1973 р. -докторську дисертацію по проблемі клініко-експериментального вивчення професійних дерматозів від впливу деяких хімічних речовин.

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У