ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

Н О В И Н И - Р А Й О Н У

ВСІ НОВИНИ РАЙОНУ ДИВІТЬСЯ НА САЙТІ >

9 квітня 2013 року

в районі перебувала делегація Ріпкинського відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» у м.Києві на чолі з його головою Олександром Литвином. Вони поспілкувалися з заступником голови районної державної адміністрації Андрієм Булдою щодо виконання пропозицій з співпраці між районною державною адміністрацією, районною радою та земляцтвом на 2013 рік, зокрема, їх участі в святкових заходах до Дня Перемоги, 70-ї річниці визволення Ріпкинського району від фашистських окупантів, у наданні допомоги Ріпкинському районному народному історико-краєзнавчому музею для створення нової експозиції. Представники земляцтва зустрілися з головою районної державної адміністрації Володимиром Герасенком, де обговорили наміри щодо подальшого співробітництва.17.05.2011
Відбулася нарада в Замглайській селищній раді за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Мохнача щодо реконструкції систем водопостачання та водовідведення в смт.Замглай. Вирішено терміново провести підготовчі роботи з обстеження стану цих систем, ґрунтовного вивчення питання землекористування тими ділянками, де проходять водопровідні та каналізаційні мережі, з метою визначення орієнтовного обсягу робіт та подальшої підготовки пропозицій щодо розробки відповідної проектно-кошторисної документації. Необхідно також визначити економічний ефект від реалізації даного проекту. 

16 Лютого 2011
Зустріч керівництва району з активом територіальної громади Замглайської селищної ради


За пропозицією голови райдержадміністрації Петра Головача 15 лютого розпочалися зустрічі керівництва району з активом територіальних громад, насамперед селищних. Спільно з головою районної ради Віктором Бугаєм, заступником голови райдержадміністрації Андрієм Булдою та начальниками відділів апарату райдержадміністрації він протягом двох годин вів предметну розмову з замглайським селищним головою Олександром Красківським, депутатами районної та селищної рад, з місцевими керівниками організацій та підприємств, ветеранами.
Менше говорити про досягнення, більше про проблеми – з таким закликом до присутніх звернувся керівник громади. Хоча замглайцям є чим похвалитися. Замглайська селищна рада була першою в районі, яка змогла використати можливості міжнародних та вітчизняних донорських програм і одержати гранти для розвитку території. Це дозволило відчути впевненість у правильності вибраного напрямку роботи. Селище отримало не тільки реальну допомогу, але й хороші перспективи. Вже зроблено багато для розвитку соціальної інфраструктури, для людей. Проте ще залишається ряд гострих проблем, які потребують негайного вирішення.
Як зазначив Петро Головач, поштовхом до розмови стала незадовільна робота комунального підприємства «Водоканал» і стан справ в Замглайському АПТУ №12. Водопровідна мережа та обладнання має високий ступінь зносу. Заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення сягнула більше 57 тис.грн. Сума заборгованості по квартплаті ще більша – 77 тис.грн. Це може призвести не тільки до банкрутства комунальних підприємств, але й заблокувати роботу організацій та установ селища, не кажучи вже про наслідки для його жителів. Тому відділ житлово-комунального господарства за дорученням голови райдержадміністрації спільно з комунальниками розпочав пошук прийнятного рішення.
На даний час Замглайське училище опинилося під загрозою закриття через занедбаність приміщень житлового та навчального корпусу, території училища, зменшення контингенту учнів, масових пропусків вихованцями занять без поважних причин. Більше 60 педагогів та обслуговуючого персоналу можуть втратити роботу. Але люди не повинні стати заручниками ситуації, треба діяти. З цього приводу після відвідання Замглайського АПТУ №12 голова райдержадміністрації дав доручення Андрію Булді терміново створити робочу групу, яка спільно з колективом закладу виробить пропозиції щодо виходу із ситуації. В цьому їм допоможе вивчення передового досвіду в системі профтехосвіти України. Голова райдержадміністрації запевнив, що районна влада буде працювати і впливати на ситуацію, підставляти плече селищному голові та всім, хто не на словах, а на ділі виявляє турботу про селище і його жителів. Завдяки керівнику сільськогосподарського підприємства «Крокус» Володимиру Герасенку збережено об’єкти на території колишнього торфобрикетного заводу (ТБЗ). При цьому було інвестовано 470 тис.грн, створено 12 робочих місць. Значні суми використано для ремонту соціально значимих об’єктів Замглаю. Сьогодні на підприємствах Герасенка працює більше 30 чоловік. На 2011 рік заплановано здійснити капітальні вкладення на об’єктах ТБЗ на суму біля 800 тис.грн, дати роботу 30 працівникам. Є наміри створити потужну ремонтну базу, підприємство по складанню тракторів МТЗ. «Планів багато. Будемо відновлювати і будувати, а не руйнувати. Готовий допомогти селищній раді, людям, що тут живуть і працюють» - так керівник закінчив свій виступ. Наміри створити завод з виробництва води озвучив Валентин Рублевський. Він наголосив на необхідності контролювати використання бюджетних коштів, створювати робочі місця, забезпечити виїзне аптечне обслуговування, сформувати при кожній сільській та селищній раді громадської ради або ініціативної групи, до складу яких ввійдуть авторитетні і політично незаангажовані люди. Голова місцевої ветеранської організації Іван Пономаренко висловив побажання більше допомагати пенсіонерам, особливо в період сільськогосподарських робіт. У виступах учасників наради також прозвучали проблеми, що стосуються залучення інвестицій, підтримки місцевих виробників, перспектив роботи закладів освіти, культури та охорони здоров’я, стану здоров’я населення, якості харчування дітей, організації дозвілля молоді, ремонту доріг, недостатнього фінансування дитячого садка, частого відключення електроенергії в будинках приватного сектора. З більшості зазначених проблем голова райдержадміністрації дав відповідні доручення. Керівництво району цього дня відвідало дитячий садок «Малятко» та Замглайську ЗОШ І-ІІІ ст. і було приємно вражено доглянутістю і естетичним оформленням приміщень, що є свідченням відповідального ставлення до роботи керівників та працівників цих закладів, селищного голови.
Підсумком наради стало вироблення переліку пріотритетних завдань, що будуть вирішуватися у співпраці районної та місцевої влади, жителів громади, а саме: створення робочих місць, будівництво напірного колектору до очисних споруд смт.Ріпки, відновлення роботи глибинної свердловини, ремонт мереж водопостачання та водовідведення, вжиття термінових заходів по покращенню стану справ у Замглайському АПТУ №12, забезпечення належного функціонування підприємств ЖКГ, ремонт дороги «Замглай-Глинянка».

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У