ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

З Е М Л Я Ц Т В У - 20

 Чернігівське земляцтво відзначило своє перше 20-річчя

З нагоди 20-річчя з дня заснування 15 січня 2016 року в Міжнародному виставковому центрі, що на Броварському проспекті столиці відбулися загальні збори Чернігівського земляцтва. На урочистий захід за попереднім запрошенням земляків прибули голова Ріпкинської районної державної адміністрації Мелашенко Б. В., голова районної ради Шупель Р.М., керівники органів місцевого самоврядування, а саме голови селищних рад Ріпок, Замглаю, Любеча, Радуля, працівники підрозділів адміністрації.

Земляки теж відзвітували хорошою явкою на святковий захід. Були присутні 28 членів відділення, а саме: голова відділення Литвин О.В, заступники Марущенко Д.М., Федяй В.О., Гуртова А., члени відділення Пінчук В.А., Доля М.П., Мурашко Н.П., Білоус С.М., Овчарук В.О., Каснер Н.В., Волохін М.М., Сафонова П.С., Чернишов А.І., Мурашко Н.П., Авраменко М.Г., Граб С.О., Журавкова Ю., Горицький В.М., Ліщинська А.Г., Воробей О.Н., Роженко Н.Г., Грищенко Г.О., Насон М.І., Брагинець О.Ф., Клепач П. та ін.

Перед урочистою частиною Литвин О.В. та голова Ріпкинської районної державної адміністрації Мелашенко Б. В. обговорили плани на майбутню співпрацю на благо ріпкинщини.

Реєстрацію учасників Ріпкинського відділення швидко та з усмішкою проводили Мурашко Н. та Сафонова П., які також приймали членські внески, роздавали свіжий примірник газети «Отчий поріг».

Після цього учасники та гості оглянули виставку робіт чернігівських умільців, на урочистій частині переглянули спеціальний фільм до 20 річчя. Після урочистої частини земляки мали досить часу, щоб поспілкувалися за довгим та щедрим столом відділення, де частували один одного улюбленими стравами ріпкинщини. Керівник відділення Литвин О.В. привітав земляків з ювілеєм земляцтва, побажав здоров’я, щасливих днів, успіхів в розбудові малої батьківщини. Кожний із учасників потім мав змогу поздоровити своїх земляків, висловити свої побажання.

Кожен із учасників зборів мав нагоду придбати ювілейний значок на честь 20 річчя земляцтва.

На урочистий захід прибули голова обласної держадміністрації Валерій Куліч і голова обласної ради Ігор Вдовенко, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування районів області, міські голови, народні депутати України нинішнього та попередніх скликань, які народилися на Чернігівщині, радник Київського міського голови, керівники земляцьких об’єднань областей у місті Києві, керівник Чернігівського земляцького об’єднання у Москві, святі отці, представники бізнесових структур і засобів масової інформації.

З нагоди урочистостей було розтиражовано черговий випуск земляцького часопису «Отчий поріг» і ювілейний значок. Численні делегації та поважні гості оглянули виставки.

Офіційну частину розпочали з перегляду документального фільму про історію діяльності земляцтва. Потім голова земляцтва Віктор Ткаченко виступив з короткою промовою, яку завершив запрошенням на сцену земляків, що стояли біля витоків земляцтва та тих, хто підтримав об’єднання.

Затим хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків – учасників перших зборів, які пішли з життя.

Від земляків з Чернігівщини виступили голова облдержадміністрації Валерій Куліч і голова облради Ігор Вдовенко. Вони також вручили  Віктору Ткаченку подарунки земляцтву, а Валерій Петрович вручив Віктору Вікторовичу ще й Почесну грамоту Чернігівської обласної державної адміністрації.

Від Київського міського голови Віталія Кличка привітання зачитав його радник.

Від Асоціації земляцтв України привітали голова Закарпатського земляцтва -координатора Василь Лазоришинець, голова Сумського земляцтва, координатор наступного періоду Іван Рішняк і керівники земляцтв – координаторів найближчих періодів Богдан Гдичинський та Микола Якимчук. Після привітання вони вручили Віктору Ткаченку подарунок земляцтву.

Також у ході зібрання відбулася традиційна церемонія підписання Угоди про співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою і Радою товариства «Чернігівське земляцтво» у Києві на 2016 рік.

Угоду скріпили підписи голови Чернігівського земляцтва Віктора Ткаченка, голів Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка та облдержадміністрації Валерія Куліча.

Після офіційної частини всі учасники урочистостей отримали змогу неформально поспілкуватися у ході дружніх зустрічей земляків по «куренях» та ще й налагодити зв’язки.  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У