ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

18.05.2013 - З Б О Р И

Робоча зустріч активу Ріпкинського відділення

28 травня 2013 р. на території Національного технічного університету  «КПІ» в головному корпусі, якому більше 100 років, відбулась робоча нарада активу Ріпкинського відділення у складі керівника відділення Литвина О. та заступників Федяя В. і Марущенко Д.  Литвин О. коротко розповів про історію КПІ та показав музейну експозицію

Було обговорено стан справ у відділенні на поточний момент та узгоджено час і порядок денний наступного зібрання земляків.

Федяй  В. інформував по засідання Ради Товариства «Чернігівське земляцтво» від 16.05.2013р. та про про участь земляків у проведенні  впорядкування садиби у с. Пирогово 18.05.2013 р., для чого нами було придбано більш 20 кущів квітучих низькорослих чорнобривців та висаджено Федяєм В., Мурашко Н., Сафоновою П. Також була оприлюднена інформація про дитячий конкурс «Мій рід – коріння краю» з терміном проведення 1.03 -20.08.2013 р. під патронатом Чернігівського земляцтва.

Марущенко Д. розповіла про хід робіт по ремонту та впорядкування кладовища в с. Н.Яриловичі, які вона фінансувала. Голова сільської Ради Ткаченко В. надав велику допомогу в організації та проведенні робіт по благоустрою кладовища: повалення сухих та підрослих дерев, очищення території, зведення паркану навколо кладовища, очищення та пофарбування старого фасадного паркану, облаштування сміттєзвалища та ін. Від жителів села цю роботу координував Шорсткий Олександр зі своєю дружиною.

На попередньому зібранні відділення Авраменко Микола та Брагинець Олександр (родом з с. Мутичів)  висунули пропозицію про  70 річчя визволення Ріпкинщини, ознаюмити земляків і киян з подвигами Героїв Радянського Союзу при форсуванні Дніпра, які поховані в Любечі, Макошині, Радулі. Ініціатива була підтримана земляками і Федяй О. та Марущенко Д. по телефону зв’язалися з керівником історичного музею в Любечі Федорченко Анатолієм, який дав інформації, що на території Чернігівської області, що прилягає до Дніпра, поховано до 50 Героїв Радянського Союзу. Щодо поховань Героїв Радянського Союзу на території Ріпкинського району, то ця інформація зараз систематизується та буде опублікована в газеті «Отчий поріг» та «Життя Полісся» в вересні поточного року.

Наступне зібрання відділення вирішено провести 12.06.2013 р. з наступним порядком денним:

1.          Інформація про стан соціально-економічного розвитку Ріпкинського району

2.           Про проведену роботу Ріпкинським регіональним відділенням Земляцтва за період між зборами.  Доповідач: Литивн О.В.

3.          Про дитячий конкурс «Мій рід – коріння краю» з терміном проведення 1.03 -20.08.2013 р. Доповідач: Федяй В.О.

4.          Про публікацію матеріалів щодо подвигів Героїв Радянського Союзу при форсуванні Дніпра, які поховані в Любечі, Макошині, Радулі.

5.          Різне.

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У