ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

09.10.2014 - З Б О Р И

 Районні та обласні земляцтва – явище, характерне передовсім для Києва, де з кінця 1990-х рр. існують представництва кожного регіону держави.

09 жовтня на в МВЦ на Броварському проспекті столиці відбулися збори Ріпкинського відділення земляцтва. Вихідці з Ріпкинщини, що зараз мешкають у столиці України, бізнесмени, науковці, митці, громадські діячі та просто небайдужі до рідного краю люди доклали багато зусиль, аби їхня зустріч, незважаючи на непрості часи, пройшла на хорошому рівні.

Були присутні 18 активних членів відділення: Доля М.П., Литвин О.В., Мурашко Н.П. Марущенко Д.М., Петраньов Г.Й., Буленок М.Т., Усик В.І., Федяй В.О.,  Римша Л.М.,  Волохин М.М., Пінчук В. А., Циркунов Л. П. Сафонова П. С., Чернишов А.І., Мурашко Н.П., Авраменко М.Г., Граб С.О. та ін.

В чергових зборах Ріпкинського відділення Товариства Чернігівське земляцтво в м.Києві. взяли участь  голова райдержадміністрації Ірина Вовк, заступник голови райдержадміністрації Світлана Ткаченко та ріпкинський селищний голова Сергій Гарус та  Літошко Т.А. — перший заступник Голови Ради, виконавчий директор Товариства.

На засіданні обговорювалися питання про роботу Ріпкинського відділення в ІІІ кварталі 2014 року та завдання щодо подальшої діяльності на виконання рішень Ради Чернігівського земляцтва від 11 вересня цього року в контексті розвитку співпраці з районною державною адміністрацією і районною радоюґ. про винайдення можливостей надати допомогу в облаштуванні Красної площі у смт. Радуль та забезпеченні необхідними матеріальними ресурсами Любецького будинку-інтернату (с. Пересаж), про передплату газети Чернігівського земляцтва „Отчий поріг” та підготовку публікацій у цій газеті, про обрання делегатів на щорічну конференцію Чернігівського земляцтва та питання щодо привітання членів Ріпкинського відділення з Днем народження та вшанування ювілярів. Також вирішувалось багато нагальних і болючих питань. Одне з яких – це яким чином підтримати вихідців з рідного краю, які зараз захищають наш мир і спокій.

З початку виникнення збройного конфлікту на сході країни членами Ріпкинського відділення було переказано у вигляді благодійних внесків через мобільні телефонні дзвінки на номер 565 понад 10 тис. гривень, придбано у відділеннях Ощадбанку сертифікати казначейських зобов’язань “Військові” для підтримки української армії на суму близько 10 тис. гривень.

З ініціативи  Марущенко Д.М..та за підтримки трудового колективу цим підприємством придбано для центрального військового госпіталю в м. Києві медичний апарат для видалення гною із ран (виробництва ФРН) за 25 тис. грн.;  два спеціальних крісла для інвалідів ( виробництва Іспанія) майже за 16 тис. грн.; – близько 1 тони медичних бинтів із ФРН.

Нині цим підприємством опрацьовується разом з окремими родинами учасників бойових дій у зоні АТО на сході країни, які отримали інвалідність – втратили кінцівки ніг або рук, питання щодо придбання для них імпортних протезів з метою їхньої реабілітації.

У березні поточного року ТОВ “Солярис” перераховано понад 100 тис гривень на банківський рахунок, відкритий для збору коштів на підтримку родин та вшанування героїв Небесної сотні.

Член відділення Гуртова А. передала 500 грн. на видання для   історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч». Кошти передані  диретору  Історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» Федорченко. 

За активною участю Волохіна М.М. розроблена проектно-кошторисна документація на завершення будівництва дороги  (два відрізка по 300 м) в смт Радуль та благоустрою центральної частини селища. Зібрано на це 7000 грн. Марущенко Д.М. на відновлення Радуля надала 1000 грн., інші керівники відділення  - по 200 грн.

Проводиться регулярне поповнення  Інтернет - сайту Ріпкинського відділення. Регулярно інформація про роботу та заходи відділення розміщуються на сайті rzm.org.ua.

Новояриловицькій с.ш. (диретор Багмут Л.І.) були  передані  книги та підручники з української літератури з бібліотеки Литвин С.П.

Керівником відділення Литвином О.В. влітку  були проведені робочі зустрічі з нач. відділу освіти Багмутом Л.І., селищним головою Ріпок Гарусом С.В.

Відбулась робота щодо передплати нашої рідної земляцької газети «Отчий поріг», було передплачено 22 приміники, із низ 8 для Ріпкинського району. І це ще не завершенняідписки.  

Земляки з радістю відгукнулися на прийняття участі в Благодійному ярмарку 19 жовтня 2014 року.

Літошко Т.А. розповіла про останню нараду 11.09.2014 р. земляцького активу, де  було обговорено ряд нагальних питань нашої громадської організації, в т.ч. про конкурс дитячого малюнку «Мій рід- коріння краю», про конференцію земяляцтва, про книгу про історію міст і сіл Чернігівщини до 20-річчя земляцтва, про допомогу бійцям  АТО, про благодійний ярмарок  19 жовтня «Коло життя», метою якого є збір коштів для лікування українських бійців, поранених в зоні АТО. 

За активну громадську діяльність, вагомий внесок у зміцнення ділових контактів і розбудову Чернігівщини та з нагоди 80-річчяі Почесною грамотою Чернігівського земляцтва нагороджено Волохіна М.М.

Після цього земляки, що проживають у Києві ще тривалий час спілкувалися, ділилися спогадами й планами на майбутнє в дружньому колі відділення.


 


  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У