ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

12.12.2013 - З Б О Р И

 

ЗВІТУЄ  РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

12 грудня 2013 року звітували в Виставковому центрі на Броварському проспекті на свою підсумкову  зустріч зібралося Ріпкинське земляцтво. Зустріч земляків пройшла  в теплій, дружній атмосфері. Земляки були сповіщені про майбутнє зібрання за два тижні: на сайті відділення було розміщено повідомлення про збори та його порядок денний. Дякуючи Мурашко Н., яка зарані зателефонувала всім землякам, за збори зібралось 16 чоловік. Були присутні члени відділення Литвин Олександр, Гуртова Алла, Федяй Володимир, Мурашко Надія, Марущенко Діна, Зубок Микола, Доля Михайло, Пінчук Володимир,  Волохін Михайло, Брагинець Олександр, Петраньов Генадій, Чернишов Анатолій, Сич Варвара, Попова Надія, Озявко Валентина  та інші. Був присутній почесний гість - перший заступник Голови Ради – виконавчий директор Товариства Літошко Тетяна.

Порядок денний зібрання:

1. Про схвалення звіту керівника Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва про роботу у 2013 році.

2. Про виконання Угоди про співпрацю Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської облради, Товариства „Чернігівське земляцтво” в м. Києві на 2013 рік у частині зобов’язань, які стосуються Ріпкинського району і Ріпкинського відділення земляцтва, та про внесення пропозицій до проекту аналогічної Угоди про співпрацю на 2014 рік.

3. Про затвердження плану роботи Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва на 2014 рік та про внесення пропозицій до проекту плану роботи Чернігівського земляцтва на 2014 рік.

4. Про забезпечення передплати членами відділення газети „Отчий поріг” на 2014 рік. 1240

5. Про обрання делегатів від Ріпкинського відділення на конференцію Ради Чернігівського земляцтва, що відбудеться 20 грудня 2013 року.

6. Про різне (уточнення списку членів відділення: виявлення померлих осіб та осіб, які перестали виконувати статутні зобов’язання земляцтва, зарахування до складу членів відділення нових осіб; виявлення членів-ювілярів у 2014 році та обговорення можливого порядку їх вшанування; інші питання).

До початку зборів учасники мали можливість ознайомитися з матеріалами та документами, які засвідчують те, що зроблено в 2013 році на виконання Угоди про співпрацю, планів відділення.

Про виконання запланованого на 2013  та про проект плану на 2014  рік  інформував голова відділення Литвин Олександр, він розповів про виконання окремих пунктів Угоди про співпрацю між Ріпкинською районною державною адміністрацією, Ріпкинською районною радою, Ріпкинським відділенням Товариства “Чернігівське земляцтво”.

 Він інформував присутніх про велику роботу, яка була проведена членами відділення в період між зборами, а саме про те що делегація Ріпкинського осередку приймала участь у заходах фестивалю традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь», який відбувся 17-18 серпня в смт. Любеч, про роботу щодо оприлюднення інформації для земляків і киян про Героїв Радянського Союзу, які поховані в Любечі, Макошині, Радулі. Зараз ця інформація опублікована в газеті «Отчий поріг» за вересень 2013 р. Петраньов Генадій передав в Український музей Великої Вітчизняної війни примірник газети «Отчий поріг» з статтею «Переправа, переправа…» про битву за Дніпро на Ріпкинщині, там ця інформація була відсутня.21 вересня в Ріпках відбулися святкові заходи з нагоди 70 річниці визволення Ріпкинського району, 90-річчя утворення району та районний ярмарок «Свято врожаю». Від земляцтва у святкових заходах взяв участь Авраменко Микола.

Земляками було зібрано 2 тис. грив. на фінансову допомогу Новояриловицькій середній школі, яка піде на придбання палива та інвентаря.

Член відділення Гуртова А. передала 2000 грн. на видання буклета для туристів про  Любеч.

Член відділення Граб С.  передав директору  Історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» Федорченко О. більше 20 примірників книг на історичну тематику.

Вся інформація про земляцьке життя регулярно та оперативно з’являється на сайті http://rzm.org.ua.

У обговоренні виконаного та запланованого активну участь взяли Зубок М., Гуртова А., Волохін М., Брагинець О.

Зубок М. запропонував не обмежуватися співпрацею тільки з райдержадміністрацією,  має сенс знайти однодумців серед громадських організацій Ріпкинщини.

Брагинець О. запропонував налагодити шефство над інтернатом для дітей –інвалідів в сел. Любеч.

Була також пропозиція висадити весною в Ріпках алею дерев на честь земляцтва.

Волохін М., який очолює оргкомітет по врятуванню та відродженню смт. Радуля, запропонував видати книгу памят’і учасників Великої Вітчизняної війни з Радуля. Пропозиція була підтримана земляками, була пропозиція Зубка М. поширити книгу памят’і на всю Ріпкинщину, він також обіцяв надати підтримку виданню цієї книги.

Заступник голови відділення Федяй В. доповів про  виконання Угоди про співпрацю Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської облради, Товариства „Чернігівське земляцтво” в м. Києві на 2013 рік у частині зобов’язань, які стосуються Ріпкинського району і Ріпкинського відділення земляцтва, та надав пропозиції до проекту аналогічної Угоди про співпрацю на 2014 рік

Про  план роботи Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва на 2014 рік на 2014 рік доповів Литвин О., земляки його підтримали.

На  Раду Земляцтва на 20 грудня  2013 р. були обрані достойні делегати: Литвин О., Гуртова А., Мурашко Н., Пінчук В.

Не забули земляки і про передплату членами відділення газети „Отчий поріг” на 2014 рік., було зібрано 1240 грн. для передплати як членам відділення так і для адміністpації району, райради та селищних Рад району.

Земляки були налаштовані оптимістично і розуміють, що на сьогодні їхня сила в єдності, незважаючі на існуючі проблеми, які озвучували присутні, Але треба зробити все належне, щоб плани, які затвердило зібрання, було втілено в життя. Приємно, що земляки з розумінням відносяться до цього.

 

Потім земляки поспілкувались у вузькому колі, і були тости та побажання за  столом за багато зроблених добрих справ, які спрямовані на розвиток та благо рідної землі та малої батьківщини.

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У