ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

29.04.2016 - З Б О Р И

Ріпкинці зібралися перед святами

19 квітня 2016 р.в Міжнародному виставкому центрі відбулися чергові щоквартальні збори Ріпкинського відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» в м.Києві. Було присутні 17 членів земляцтва. На засіданні обговорювалися питання про роботу Ріпкинського відділення в 1 кварталі 2016 року та завдання щодо подальшої діяльності на виконання рішень Ради Чернігівського земляцтва від в контексті розвитку співпраці з районною державною адміністрацією. Порядок денний зібрання передбачав розгляд наступних питань: 1. Про проведену роботу Ріпкинським відділенням Товариства в 1-му кварталі 2016 р. 2. Про проведення 16 квітня суботника в музеї- садибі Пирогово. 3. Про закріплення за заступниками голови відділення напрямків діяльності. 4. Про збір коштів для вшанування учасників ліквідації Чорнобильської аварії, які проживають в Ріпкинському районі. 5. Привітання земляків.

На зібранні було присутньо близько 10 земляків, деякі з земляків уже вирушилив своїх справах на малу батьківщину. .

Литвин О. коротко інформував про доброчинні справи, зроблених земляками. Це і лист Народному депутату України по виборчому округу №206 Атрошенку В.А. з проханням мешканців Радуля забезпечити відкриття розрахункового рахунку селищної ради з відповідним цільовим призначенням та винайти коштів для фінансування виконання будівельно-дорожніх робіт відповідно до зазначеної проектно-кошторисної документації.

Марущенко. Д. продовжує шефство над творчою обдарованою молоддю з Ріпкинщини – майбутнім музичним режисером Журавковою Ю.

Граб С. регулярно поповнює експрозицію Любецького музею, близько 30 примірників книг в бібліотеку Любеча. Виготовлено три банери формату А1 та А2 на плівці з фотографією Любеча зі супутника (карти Google) та передані в ЗОШ Любеча, в сільраду та для історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» через заст. директора Федорченко А.А.

Для музейного комплексу на 70 – річчя його заступник директора Федорченко А.А. Грабом С. передано фотокопію картини художника П. Андрусіва "Зїзд князів у Любечі", фото картини з Череповецького музею художника Галкіна Іллі Савича: " Любеч". 1894 р. та «Весна в маєтку Милорадовичів». Граб С. збирає портрети князів Милорадовичів і планує фотокопії з них надати до музею.

Відгукнулися земляки і на звернення Ріпкинської районної адміністрації про фінансову допомогу для вшанування учасників ліквідації Чорнобильської аварії, які проживають в Ріпкинському райні. Земляки зібрали більше 1000 грн., які і передали в район для заходів, які відбудуться 26 квітня.

Проводиться регулярне поповнення Інтернет - сайту Ріпкинського відділення. Регулярно інформація про роботу та заходи відділення розміщуються на сайті rzm.org.ua.

Після цього земляки, поздоровили своїх ювілярів: голову відділення Литвина О.В., який святкував свій 60-річний ювілей, та його заступника Федяя В.О. з 65- річчям і ще тривалий час спілкувалися, ділилися спогадами й планами на майбутнє в дружньому колі відділення. 

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У