ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

ПІДСУМКИ 2016

Підсумки року

3 листопада 2016 року відбулося чергове засідання Ріпкинського відділення Чернігівського земляцтва. На засіданні обговорювалися питання про роботу Ріпкинського відділення в 3-4 кварталах 2016 року та завдання щодо подальшої діяльності на виконання рішень Ради Чернігівського земляцтва від в контексті розвитку співпраці з районною державною адміністрацією. Порядок денний зібрання ключав питання про проведену роботу Ріпкинським відділенням Товариства в 3-4-му кварталі 2016 р. (Доповідачі: Литвин О.В., Федяй В.О.), про вибори делегатів на конференцію земляцтва в грудні 2016 р. (Доповідач: Литвин О.В.), про організацію підписки газети «Отчий поріг» на 2017 р. (Доповідач: Литвин О.В.), про допомогу члену відділення Буленку А.П. (Доповідач: Федяй В.О.), а також привітання земляків з ювілеями.

Були присутні земляки: Доля М.П., Литвин О.В., Петраньов Г.Й., Буленок М.Т., Федяй В.О., Римша Л.М., Волохин М.М., Коваленко В., Брагинець О.Ф., Пінчук В. А., Циркунов Л. П. Чернишов А.І., Авраменко М.Г., Граб С.О., Кураш О. та ін.

За активною участю членів Ріпкинського земляцтва в 3-4 кварталі 2016 р. були проведені наступні заходи. Земляки брали участь в святкуванні в Ріпках 73-ї річниці вигнання нацистів, 75-ї річниці початку партизанського руху та Дня селища, які розпочались із святкової ходи з площі селища до парку Слави. Транспорт для делегації земляків був люб’язно наданий членом земляцтва Гуртовою А. В.

Земляки брали участь в святкування днів сел та селищ Ріпкинського райну (с. Нові Яриловичі та ін.). На фестивалі традиційного слов’янського мистецтва та бойових єдиноборств «Київська Русь» у Древньому Любечі Гуртова А. та Литвин О. передали музею на оновлення експозиції «Древній Любеч» 500 грн. та

1000 грн. любецькій громаді для проведення турніру з волейболу на кубок Ріпкинського земляцтва. За участю земляків 17 вересня відбувся турнір з волейболу на Кубок Ріпкинського земляцтва.

Член відділення С.Граб вручив нагороди переможцям змагань. Під керівництвом та за безпосередньою участю заст. керівника відділення Федяя В.О. в с. Новосілки в серпні місяці проведено ряд заходів по наведенню порядку на місцевому кладовищі, до яких долучалися земляки з Києва, Чернігова та Гомеля, місцеві жителі.

Проводиться регулярне поповнення Інтернет - сайту rzm.org.ua Ріпкинського відділення, інформація про роботу та заходи відділення. Для лікування Буленка А.П. зібрано 1500 грн. допомоги. Організовані привітання земляків з 70-річчям, 75-річчям та 80 річчям.

С. Граб замовив та виготовив для Любецької селищної ради цермоніальний клейнод селищного голови.

Обрані делегати на конференцію від ріпкинського відділення: Литвн О.В. -керівник відділення, Федяй В.О., Кураш О.

Проведено передплату на газету «Отчий поріг» в кількості 17 примірників, в тому числі 5 примірників для району.

До ювілейних зборів земляцтва буде підготовлено і видано друком до 5 січня 2017 р. спеціальний номер газети «Отчий поріг», в якому буде розміщено інформацію про найважливіші заходи Ріпкинського відділення за роки діяльності.

Волохин М.М. презентував нещодавно видану книгу памяті селища Радуль Ріпкинського району, яка була підготовлена та видана за його участю.

В зібранні ріпкинців взяла участь виконавчий директор Чернігівського Земляцтва Літошко Т.А.

Учасники зібрання висловили свої побажання щодо роботи в наступному періоді, а Литвин О.В. подякував столичним землякам за допомогу, яку вони надають у вирішенні нагальних проблем району.

Литвин О.

Фото Пінчук В.

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У