ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

09.04.2013 - Р І П К И

 Робоча поїзка в Ріпки

 Теплі весняні дні покликали у дорогу  земляків на малу батьківщину. Після зустрічі з керівництвом Ріпкинського району на звітних збороах земляцтва пройшло чимало часу і тому прийшов час конкретних справ.  9 квітня цього року в Ріпкинському районі з метою активізації співпраці перебувала делегація Ріпкинського відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» у м.Києві на чолі з його головою Олександром Литвином та заступниками Гуртовою Алою та Федяєм Володимиром.

 Вони поспілкувалися з заступниками голови районної державної адміністрації Андрієм Булдою  та заступник голови РДА, начальником  управління АПР Трубою Іриною щодо виконання пропозицій з співпраці між районною державною адміністрацією, районною радою та земляцтвом на 2013 рік, зокрема, їх участі в святкових заходах до Дня Перемоги, 70-ї річниці визволення Ріпкинського району від фашистських окупантів, у наданні допомоги Ріпкинському районному народному історико-краєзнавчому музею для створення нової експозиції, проведення в районі спортивних змагань на кубок земляцтва.  Було обговорено необхідність публікацій про роботу  та заходи  ріпкинського земляцтва в Києві  в районній газеті «Життя Полісся». Представники земляцтва зустрілися з новопризначеним головою районної державної адміністрації Володимиром Герасенком, де обговорили наміри щодо подальшого співробітництва.  Литвин Олександр інформував земляків  про проведену роботу Ріпкинським регіональним відділенням, про підготовку до чергових зборів Ріпкинського осередку

З начальником відділу освіти району Багмутом Леонідом  земляки обговорили свою участь у допомозі дошкільним  закладам та школам району.

Традиційно учасники делегації спілкувалися з своїм частим гостем у Києві – головою селищної Ради Ріпок  Гарусом Сергієм та керівником мисливського господартсва Родімченко О.А. 

Районне керівництво  завчасно було ознайомлено з  проектом плану, а тому більше часу мали на обговорення зробленого та на те, що треба зробити майбутнього року. Було внесено ряд слушних пропозицій. 

При обговорені майбутніх планів було зазначено, що Ріпкинський район – візитна картка північної України, він повинен стати краєм високотехнологічного тваринництва та рослинництва, з привабливим інвестиційним кліматом, ефективним використанням природних ресурсів, з комфортними умовами життя та відпочинку на історичних теренах Полісся.

Привабливим  є  використання географічного та природно-ресурсного потенціалу території через активізацію роботи реального сектору економіки, створення умов для росту інвестиційної привабливості району та соціально-економічних умов про­живання високого рівня для жителів району.

Пріоритетні напрямки:

-розвиток агропромислового сектору;

-відродження історико-культурної спадщини та розвиток туризму;

-ефективне використання наявних природних ресурсів;

-створення сприятливого клімату для залучення інвестицій та розвитку підприємництва та зеленого туризму;

-розвиток трудового потенціалу регіону. 

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У