ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

12.06.2013 - З Б О Р И

 ЗІБРАННЯ РІПКИНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ

12 червня в Виставковому  центрі на Броварському проспекті на свою традиційну зустріч зібралося  Ріпкинське земляцтво. Зустріч земляків пройшла у теплій, сердечній атмосфері. Були присутні члени осередку Литвин Олександр, Федяй Володимир, Гуртова Алла, Мурашко Надія,  Марущенко Діна, Волохин Михайло,  Пінчук Володимир, Усик Валентин, Брагинець Олександр та інші. Був присутній окрім членів осередку й почесний гість  з Ріпок – селищний голова Сергій Гарус.

Порядок денний:

1. Інформація про стан соціально-економічного розвитку району.

2. Про роботу щодо виконання Угоди про співпрацю між  Ріпкинською районною державною адміністрацією, Ріпкинською районною радою, Ріпкинським відділенням Товариства “Чернігівське земляцтво” в місті Києві на 2013 рік.

3. Про проведення дитячого конкурсу «Мій рід-коріння краю».

4. Різне.

Про стан соціально-економічного розвитку та позитивні зрушення в економіці району доповів селищний голова Сергій Гарус. Зокрема, планується будівництво та реконструкція доріг. Проводиться робота по відновленню пам'яток стародавньої культури Любеча. Триває підготовка до проведення шостого фестивалю традиційної слов'янської культури та бойових єдиноборств та до 70-річччя визволення Ріпкинщини від фашистів. Проводяться інші роботи по упорядкуванню комунального господарств Ріпок, ремонту шкіл та садочків.  1 червня за підтримки народного депутата України Владислава Атрошенка та очолюваного ним благодійного фонду «Поліський оберіг» в парку відпочинку смт Ріпки відбулися святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. В них брав участь народний депутат України Владислав Атрошенко. Учні 1-5 класів окремих шкіл району та вихованці старших груп дошкільних навчальних закладів райцентру мали можливість взяти участь в конкурсах, атракціонах. 7 червня на стадіоні смт Ріпки відбувся другий етап районної спартакіади державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування та охорони здоров’я. Переможцем стала команда Ріпкинської державної податкової інспекції, а команда працівників райдержадміністрації зайняла почесне друге місце.

Федяй  В. інформував по засідання Ради Товариства «Чернігівське земляцтво» від 16.05.2013р. та про дитячий конкурс «Мій рід – коріння краю» з терміном проведення 1.03 -20.08.2013 р. під опікою  Чернігівського земляцтва.

Керівник відділення Литвин Олександр доповів про проведену роботу за половину року, розповів про  участь земляків у проведенні  впорядкування садиби у с. Пирогово 18.05.2013 р., для чого нами було придбано більш 20 кущів квітучих низькорослих чорнобривців та висаджено Федяєм В. та Пінчуком В. Голова відділення Володимир Коваленко інформував присутніх про велику роботу, яка була проведена членами відділення в період між зборами, про роботу щодо  оприлюднення інформації для земляків і киян про Героїв Радянського Союзу, які поховані в Любечі, Макошині, Радулі.  Про визволення Ріпкинщини від фашистів та про Велику Вітчизняну 1941-1945р. написано, розказано, показано дуже багато.

Керівник історичного музею в Любечі Федорченко Анатолієм надав нову інформацію про точні імена та прізвища Героїв Радянського Союзу, що поховані на  території Ріпкинського району. Так наприклад, у братській могилі в Мисах поховано 8 Героїв: росіяни – Павло Шамаєв, Іван Болодурин, Георгій Маслюков, українці – Максим Зозуля, Леонід Проценко, Іван Кирик, узбек Ровман Махмудов, командир «дев’ятки» казах Акан Курманов. Зараз ця інформація систематизується та буде опублікована в газеті «Отчий поріг» та в інших виданнях в вересні поточного року.

Брагинець Олександр розповів про роботу про виготовлення  меморіальної стели з іменами 62 жителів села Мутичів, які загинули в Великій Вітчизняній війні. Стелу буде встановлено в с. Мутичів до 70-річчя визволення.

Федяй  В. інформував про те, що до 70 – річчя визволення району від фашистських загарбників буде облаштувана братська могила в с. Новосілки з виготовленням і встановленням надгробної плити та стели з викарбуваними іменами радянських воїнів (включаючи Героїв Радянського Союзу) та місцевих жителів, які загинули під час бойових дій при форсуванні р. Дніпро у роки Великої Вітчизняної війни.

Потім земляки поспілкувались у вузькому колі.

 


 

 

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У