ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

09.06.2013 - З Б О Р И

День Перемоги у прикордонних Нових Яриловичах

В Нових Яриловичах 9 травня відбулися святкові заходи з нагоди Дня Перемоги, на яку були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій ( на жаль їх на території сільської ради залишилось вже тільки чотири чоловіки). З кожним роком стає менше й менше тих, хто у часи Великої Вітчизняної війни груддю став на захист рідної країни від фашистської навали. Прийшли онуки й правнуки померлих ветеранів.

Війна торкнулася практично кожної родини. Багато вихідців з Нових Ярилович загинули в битві 1943 р. за Дніпро. Найстрашніше те, що більшість із мобілізованих зовсім не мали військового досвіду, не проходили ніяких навчань, і їх без відповідної відразу кидали в бій. Зрозуміло, що більшість із них гинула у першій же битві. Тому люди мають пам’ятати тих, хто ціною свого життя зберіг на мир землі.

 В заходах взяли участь  голова сільської ради Ткаченко Володимир, начальник відділу освіти району Багмут Леонід,  начальник та  прикордонники прикордонного пункту пропуску «Нові Яриловичі», керівник Новояриловицького відділення Добрянського лісового господарства Глуцька Ганна,  вчителі та учні середньої школи  та керівник Ріпкинського земляцтва в  Києві Литвин Олександр, який теж поздоровив ветеранів.

Цього дня в біля пам’ятника  братської могли солдат Великої Вітчизняної війни в Нових Яриловичах, що на трасі Чернігів –Гомель в центрі села,  пройшов мітинг, відбулася концертно-розважальні програми, народні гуляння, працювала святкова торгівля.

А ввечері 8 травня учні та педагоги загальноосвітнбої школи провели хід з факелами до братської могли солдат ВВВ, де відбувся  мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя заради Великої Перемоги та відійшов у безсмертя.

Перед  цим 7 травня  в Ріпках відбулась зустріч  керівника Ріпкинського земляцтва в  Києві Литвина Олександра з заступником голови районної державної адміністрації Андрієм Булдою, який розповів про  святкові заходи в районі з нагоди Дня Перемоги

Фото Литвина О.
  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У