ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

З Е М Л Я Ц Т В У - 1 5

У Київському Палаці спорту 28 квітня 2011 року відбулося урочисте зібрання Товариства „Чернігівське земляцтво” з нагоди 15-річчя його утворення.
З міста над Десною прибула поважна делегація на чолі з керівниками області, головою обласної ради Анатолієм Мельником та першим заступником голови обласної державної адміністрації Станіславом Прокопенком.

Зі звітом ради Товариства „Чернігівське земляцтво” виступив голова ради Віктор Ткаченко. Він зазначив, що п`ятнадцать років тому березневої пори кілька десятків справжніх патріотів Чернігівщини гуртувалися під крилом Юрія Мушкетика, який взяв на себе головування. На порядку денному було одне питання – створення земляцтва. Першим головою було обрано авторитетного державного діяча Павла Мисника. Нині наше земляцтво є найчисельнішим громадським об`єдна-нням у столиці.

- Нас понад три тисячі, - сказав він. - Ми зростали кількісно, створювали й упорядковували свої структури, одночасно робили добрі справи на малій батьківщині.

Емоційним був виступ письменника, Героя України Юрія Мушкетика. Його підтримали щирими оплесками в залі, коли він твердо заявив: „Я хочу щоб Україна була на Чернігівській землі! Щоб наша земля була кращою. Щоб жила і процвітала мала батьківщина. Це наше основне завдання.”

Віктор Ткаченко, Анатолій Мельник, Станіслав Прокопенко вручили Почесні грамоти й Дипломи активістам Чернігівського земляцтва. Про плани на майбутнє? Вони відображені в підписаній Угоді про співпрацю земляцтва з органами влади та місцевого самоврядування Чернігівщини. Їх реалізація буде здійснюватися у тісній співпраці людей, об`єднаних гордим словом – сіверяни.

На завершення учасники зібрання виконали Гімн Чернігівського земляцтва, переглянули святковий концерт з участю заслужених діячів мистецтва, оглянули виставку. Відбулася і традиційна зустріч земляків „по куренях”, де відчувалося єднання душ, сердець і почуттів.

 

 

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У