ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

З Б О Р И - 2017

 ЩОРІЧНІ ЗБОРИ 2016
Товариство «Чернігівське земляцтво» з нагоди 21-ї річниці cтворення 20 січня за доброю давньою традицією зібрало в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті столиці вихідців із Чернігівщини та їх чисельних гостей.
В делегацію від Чернігівщини, яку очолили голова обласної ради Вдовенко І. та перший заступник голови облдержадміністрації Сахневич С., увійшли керівники підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, міст обласного підпорядкування, органів місцевого самоврядування районів. У святкуванні також взяли участь святі отці, відомі політичні, культурні та громадські діячі, депутати обласної ради.
Від Ріпкинщини делегацію очолював голова Ріпкинської районної державної адміністрації Мелашенко Б.В., заступником голови райдержадміністрації Тризна С.П., голова Ріпкинської селищної ради Гарус С.В. та настоятель Свято-Миколаївського храму в Ріпках протоієрей о. Іоанн (Голобатовський)
Серед наших ріпкинців були голова відділення Литвин О., заступники Марущенко Д., Федяй В., Гуртова А., члени відділення Пінчук В., Доля М., Мурашко Н., Білоус С.М., Овчарук В., Каснер Н.В., Волохін М., Чернишов А.., Мурашко Н., Авраменко М., Граб С., Горицький В., Петраньов Г., Обжа М., Ліщинська А., Роженко Н., Брагинець О., Клепач П., Зубок М., Семендяй М., Кураш О. та ін.
До початку урочистої частини земляки та гості мали змогу ознайомитись з міні-виставками провідних музеїв Чернігівщини, творами народних майстрів та аматорів мистецтва області та столиці, а також поспілкуватися. Серед виставок музеїв Чернігівщини привертав увагу експозиція історико-археологічного комплексу "Древній Любеч" (директор Заліський О.С.), створеного не лише за підтримки на державному рівні, але й за участю великої кількості та відповідальності самих любечан. Вихідці з Любеча багато допомагають рідному селищу, ось і цього разу Гуртова А. передала на потреби музейного комплексу 500 грн.
Після офіційної частини тепле та дружнє спілкування земляків продовжилось у символічних «куренях» відділень земляцтва. І ось за дружнім столом земляки щиро привітали голову Ріпкинської селищної ради Гаруса С.В. з з недавнім ювілеєм – 50-ти річчям та вручили памятний подарунок.

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У