ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

03.10.2013 - З Б О Р И

 ОСІННЄ ЗІБРАННЯ РІПКИНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ 

Після літніх відпусток та подорожей на малу батьківщину 3 жовтня в Виставковому центрі на Броварському проспекті на свою традиційну щоквартальну зустріч зібралося Ріпкинське земляцтво. Зустріч земляків пройшла у прохолодному залі, але в теплій, дружній атмосфері. Були присутні члени осередку Литвин Олександр, Федяй Володимир, Мурашко Надія, Марущенко Діна, Авраменко Микола, Доля Михайло, Насон Михайло, Пінчук Володимир, Усик Валентин, Брагинець Олександр, Петраньов Генадій та інші.

Порядок денний зібрання:

1. Про проведену роботу Ріпкинським регіональним відділенням за період між зборами.

2. Питання щодо роботи Ріпкинського регіонального відділення, які необхідно вирішити до кінця поточного року.

3. Про підготовку звіту про роботу Ріпкинського осередку до річних зборів товариства «Чернігівське земляцтво» та вибори делегатів на звітну конференцію Чернігівського земляцтва.

4. Різне.

Керівник відділення Литвин Олександр доповів про проведену роботу за за третій квартал поточного року, розповів про виконання окремих пунктів Угоди про співпрацю між Ріпкинською районною державною адміністрацією, Ріпкинською районною радою, Ріпкинським відділенням Товариства “Чернігівське земляцтво” Він інформував присутніх про велику роботу, яка була проведена членами відділення в період між зборами, а саме про те що делегація Ріпкинського осередку приймала участь у заходах фестивалю традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь», який відбувся 17-18 серпня в смт. Любеч, про роботу щодо оприлюднення інформації для земляків і киян про Героїв Радянського Союзу, які поховані в Любечі, Макошині, Радулі. Зараз ця інформація опублікована в газеті «Отчий поріг» за вересень 2013 р. та готується більш розгорнутий варіант з фотографіями до опублікування в газеті «Дзеркало тижня». Про визволення Ріпкинщини від фашистів та про Велику Вітчизняну 1941-1945р. написано, розказано, показано дуже багато, але є ще про розповісти.

Петраньов Генадій передав в Український музей Великої Вітчизняної війни примірник газети «Отчий поріг» з статтею «Переправа, переправа…» про битву за Дніпро на Ріпкинщині, там цяінформація була відсутня.

21 вересня в Ріпках відбулися святкові заходи з нагоди 70 річниці визволення Ріпкинського району, 90-річчя утворення району та районний ярмарок «Свято врожаю». Від земляцтва у святкових заходах взяв участь Авраменко Микола.

Була дана інформація про Раду Земяляцтва 15 вересня 2013 р. і питання які там розглядалися. 20 грудня планується проведення конференції Чернігівського земляцтва, а 18 січня 2013 р. щорічне зібрання.

В подальшому в роботі планується наступне:

Надати інформацію до експозиції Ріпкинського історико-краєзнавчого музею про Ріпкинське регіональне відділення.

Обдумати фінансове забезпечення відзначення достойних людей району, області і земляцтва хрестом Антонія Печерського.

Зробити традиційними спортивні змагання серед шкіл району на кубок Ріпкинського відділення земляцтва.

Земляками було зібрано 2 тис. грив. на фінансову допомогу Новояриловицької середньої школи, яка піде на придбання палива та інвентаря.

Вся інформація про земляцьке життя регулярно та оперативно з’являється на сайті http://rzm.org.ua

Незважаючи на існуючі проблеми, які озвучували присутні, земляки налаштовані оптимістично і розуміють, що на сьогодні їхня сила в єдності. Залишається тільки зробити все належне, щоб плани, які затвердило зібрання, було втілено в життя. Приємно, що земляки з розумінням відносяться до цього.

Потім земляки поспілкувались у вузькому колі, а причина для цього була поважна і радісна. У кожному відділенні нашого земляцтва є люди особливі. До таких серед ріпкинців належить Діна Максимівна Марущенко, заступник голови Ріпкинського відділення земляцтваяка, яка в колі земляків відзначила поважну дату життя. Були їй і віршовані привітання, складені земляками, і величезні букети прекрасних квітів, іподарунок від земляків - чудова ікона святої трійці: Віра, Надія, Любов, і тости та побажання за святковим столом за багато зроблених добрих справ, які спрямовані на розвиток та благо рідної землі та малої батьківщини.  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У