ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

ПОЗДОРОВЛЕННЯ

ПОЗДОРОВЛЕННЯ ЮВІЛЯРА

На початку листопада 2016 р. виповнилась кругла дата нашій землячці Мурашко Надії Павлівні.

Земляки Литвин О., Федяй В., Пінчук В. від імені всіх членів відділеня щиро привітали квітами Надію з ювілеєм, вручили почесну грамоту Черніговського земляцтва.

Мурашко Н. активний член земляцтва, бере активну участь у всіх заходах, в тому числі і у всіх суботниках по прибиранню чернігівської хати в музеї Пирогово, відповідає за підписку газети «Отчий поріг», за збір членських внесків в відділенні.

Народилася в селя Нові Яриловичі . в сім’ї фронтовика. Батько, Мурашко Павло Кирилович, пройшов всю війну, був нагороджений багатьма орденами та медалями, в тому числі медаллю за взяття Праги, взяття Берліна, та перемогу над Німеччиною. , закінчила там середню школу, дуже любила спорт і завджи виступала на спортивних змаганнях за рідну школу.

Після закінчення середньої школи приїхала до Києва, де в той час жили і працювали рідні брат і сестра і рідний дядько з сім’єю.

Навчалася в технічному училищф №36 при Київському виробничому об’єднанні «Хімволокно». Трудовий шлях пройшла на різних посадах на Київському виробничому об'єднанні "Хімволокно". Пізніше закінчила текстильний технікум, працювала у ВІК, займалася громадською роботою, була секретарем комсомольської організації, займалася спортом. І так 30 років на одному підприємстві, звідки і пішла на заслужений відпочинок.

Спортсменка, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики. Брала участь в спортивних змаганнях на рівні СРСР.

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У