ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО В КИЄВІ | RZM.ORG.UA

РІПКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА "ЧЕРНІГІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО" +38 044 206 87 12

Свято врожаю 2016

 Земляки на Дні  визволення Ріпкинщини та осінньому ярмарку «Свято врожаю - 2016»

24 вересня цього року о сьомій годині ранку біля станції метро «Лісова» зібралися члени Ріпкинського відділення для поїздки на малу батьківщину, в селище Ріпки. І ось червоний мікроавтобус, люб’язно наданий нашою землячкою Гуртовою А., заступницею голови ріпкинського відділення, під’їхав, делегація земляків швиденько розмістилася в ньому і почалася захоплююча мандрівка до рідного краю. Ось і Чернігівська область, потім минули древній Козелець, заїхали в Чернігів, який теж готувався до свого свята, і через дві години подорожі в’їхали в Ріпки. Вже з перших хвилин в’їзду до селища розумієш, що сьогодні тут свято. І не тільки тому, що на вулицях людно й майорять жовто-блакитні прапори. Дух свята тут панує протягом декількох останніх днів. 

 В Ріпках відбувалися святкові заходи нагоди 73-ї річниці вигнання нацистів, 75-ї річниці початку партизанського руху та Дня селища, які  розпочались із святкової ходи з площі селища до парку Слави.

Разом із сотнями жителів Ріпок у святковій колоні крокували голова Ріпкинської районної державної адміністрації Б. Мелашенко, перший заступник голови районної державної адміністрації О. Андрушко, заступник голови районної ради С. Ткаченко, ріпкинський селищний голова С. Гарус, настоятель Свято-Миколаївського храму в Ріпках протоієрей о. Іоан (Голоботовський), ветерани, представники Ріпкинського відділення Товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві: керівник відділення Литвин О.В., Федяй В., Пінчук В., Гончар Н., Волохін М., Гончар А. Очолювали колону музиканти естрадно-духового оркестру, молодь з гірляндами та корзинами квітів, прапорами України та Ріпкинського району.

Розпочалась урочиста частина свята із звучання Державного Гімну України . Під час урочистого мітингу «Подвигу народу жити у віках!» біля обеліску Слави всіх жителів району привітав голова районної державної адміністрації Б. Мелашенко. Були вшановані і воїни АТО.

Продовжились урочистості у парку відпочинку селища, де розгорнувся осінній ярмарок «Свято врожаю - 2016» за участі територіальних громад, підприємств, закладів освіти, сільгоспвиробників та медоварів.

З привітання від земляків на відкритті свята дня селища та святкової ярмарки виступив Литвин О., який від земляків презентував ріпкинцям розкішно видану книжку про українські пямятки історії, які він урочисто вручив голові районної державної адміністрації Б. Мелашенко.

Широко були представлені експозиції територіальних громад, організацій та підприємств району. Членами журі конкурсу на кращий вареник з дегустацією майстерно приготовлених страв брали участь земляки Литвин О. та Федяй В. Відбувся конкурс( а серед журі  били наші Литвин О. та Федяй В.) на краще  оформлення  майданчиків територіальних громад, в якому перше місце вибороло селище Ріпки, а друге по права отримала Новояриловицька громада.

 В ході свята учасники ярмарку мали змогу придбати продукцію місцевих виробників з області та району, позмагатися в «Козацьких забавах», подивитися святковий концерт.

Керівник відділення Литвин О.  

 

  • ЗАКОНОДАВСТВО UA

    • Підключення та супровід професійних інформаційних систем із законодавства


  • IT СЕРВІС

  • ХОСТИНГ + ДОМЕНИ


    •  

  • С А Й Т И - Р А Й О Н У